Top 10 Achse Mit 2 Rädern – Byznys, průmysl a věda

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TRUTZHOLM

#ad

4x TRUTZHOLM kolo na ruční vozík odolné proti propíchnutí 260x85 mm 3. 00-4 PU náhradní kolo pneumatiky

#ad
TRUTZHOLM #ad - Už vás nebaví neustále opravovat svá kola! pak si nyní objednejte kola na ruční vozík odolná proti propíchnutí. Vašemu kolu to nebude vadit.

00-4 | nosnost: 150 kg. Rozměr pneumatik v palcích 3. Označení pneumatiky 260 x 85 mm | průměr nápravy 20 mm | Délka náboje cca 75 mm uprostřed. Nyní můžete jezdit přes špičaté předměty tak často, jak chcete. Materiál kola: polyuretanová pěna v černé barvě = celopryžová/odolná proti propíchnutí. Plastový ráfek: červený s jehlovým ložiskem | Rozsah dodávky: 4x kolo na ruční vozík celogumové. Kolečka nejsou naplněna vzduchem, ale jsou kompletně z polyuretanové pěny.
ZnačkaTRUTZHOLM #ad
VýrobceBaumarktplus #ad
Hmotnost330.69
Číslo dílu12245902

2. Frosal

#ad

4 x FROSAL PU přepravní vozík Ø 260 mm 4.10/3.50-4 | náhradní kolo pneumatiky rudl | náprava 16 mm | zabezpečená proti propíchnutí s kuličkovým ložiskem | ocelový ráfek žlutý | kolo na ruční vozík

#ad
Frosal #ad - Bezpečné proti propíchnutí: Již nikdy ploché nohy nebo vzduch. Ocelový ráfek žlutě lakovaný. Náhradní kolo pro ruční vozík, ruční vozík, ruční vozík Ø 260 mm 4. 10/3. Kolo s ocelovým ráfkem žlutě lakované a kuličková ložiska pro nápravy s průměrem 16 mm | Délka náboje: 55 mm, průměr ráfku: cca 120 mm. Nosnost: 136 kg,. Dodávka 4 kusy | pu kolo s max.
ZnačkaFrosal #ad
VýrobceFrosal #ad
Číslo díluRS2572-4

3. YAOBLUESEA

#ad

YAOBLUESEA Přepravní kolečka Otočná kolečka Nábytková kolečka Těžká kolečka 12 kusů Ø 50 mm 40 kg na roli

#ad
YAOBLUESEA #ad - Díky těmto materiálům jsou kolečka velmi odolná. Nábytková kolečka vám budou obrovskou pomůckou v každodenních věcech. S kolečky pro garáž, dílnu, skříňku na nářadí, těžké pracovní nástroje nebo také nábytek z a do b.

Roubovací destička cca 50 x 50 mm, průměr otvoru pro šroub: 6, rozteč otvorů: cca 36 x 36 mm, 2 mm. Nosnost: 40 kg na roli, množství: 12 kusů vážení zákazníci, kvůli různým šaržím dodavatelů se barva kol a tvar pevných šroubů liší, to však nemá vliv na použití výrobku. Druh ložiska kolečka: kluzná ložiska, materiál: termoplastický rubber-TPR, kryt z oceli.

Odpusťte prosím! Navíc se velmi snadno instalují. Naše nábytková kolečka jsou vyrobena z polypropylenu, provoz nebo také doma můžete snadno přesouvat svou bednu na nářadí, kryt je vyroben z oceli. Kola 50 mm, šířka: 19 mm, celková výška: 71 mm.
ZnačkaYAOBLUESEA #ad
VýrobceYAOBLUESEA #ad
Hmotnost4.34
Číslo díluCAN211YD

4. pearway

#ad

PEARWAY™ Prémiová otočná kolečka 125 mm s brzdou 4 ks až 680 kg vč. montážního příslušenství I Robustní přepravní kolečka se 4 bezpečnostními brzdami I těžká kolečka s brzdou pro vnitřní a venkovní

#ad
pearway #ad - Bez ohledu na to, zda je uvnitř nebo venku – naše přepravní kolečka zůstávají díky vysoce kvalitnímu práškovému lakování trvale nerezavějící a jemně se pohybují těžkou zátěží na každé podlaze.

Naše otočná kolečka s brzdou lze snadno namontovat během několika sekund – díky dodávanému nářadí, sadám šroubů a předvrtaným otvorům. Vysoce robustní ocelová konstrukce těžkých nákladních koleček a bezhlučné pneumatiky zvládnou bez problémů vysoké zatížení až 680 kg – s ochranou proti prachu nad přesným kuličkovým ložiskem.

S našimi profesionálními těžkými otočnými kolečky máte praktického a spolehlivého pomocníka pro každý transport nábytku – 100% spokojenost nebo vrácení peněz. Naše obratná nábytková kolečka s brzdou umožňují velmi snadný pohyb nábytku při vždy bezpečném držení díky dvojitým bezpečnostním brzdám na všech 4 kolečkách.
Značkapearway #ad
Výrobcepearway #ad
Hmotnost9.96
Číslo díluLR/125

5. pro-bau-tec

#ad

11840, Pro-Bau-Tec PU náhradní kolo bez píchnutí pro zavazadlový vozík, červené

#ad
pro-bau-tec #ad - Pneumatiky zabezpečené proti propíchnutí na plastovém ráfku s kuličkovým ložis. Materiál pneumatik: polyuretan PU. Velikost: cca 260 × 85 mm.
Značkapro-bau-tec #ad
Výrobcepro-bau-tec #ad
Číslo dílu11840
Modelka11840

6. PRIOstahl

#ad

Vozík, palety, otočná o 360°, kolečka do 50 kg, černá, guma, průmyslová kolečka pro dílenský stůl, sada otočných koleček s brzdou, 75 mm, Kolečka pro těžká nákladní doprava, nábytková kolečka

#ad
PRIOstahl #ad - Ať už např. Mnohostranně použitelná: naše kolečka pro těžká zatížení najdou použití všude a usnadní váš život. Naše kolečka tak nabízejí jednoduchou manipulaci a vysokou flexibilitu v každodenním životě a při přepravě.

Vysoký komfort při kolečkách: tekutý otočný kloub s kuličkovými ložisky umožňuje otáčení o 360° kolem vlastní osy. Rovnoměrný chod: ať už např. Na dlaždice, trávník, beton nebo parkety, naše kolečka vám nabízejí rovnoměrný a zároveň tichý chod na mnoha površích a tím široký rozsah použití. Jako přeprava nábytku, pračky, garáže, dílny nebo jako kola pro přepravu vozíku. Enormní úleva: gumové válečky zajišťují enormní úlevu.

Namísto náročného tlačení můžete přepravovat své přepravované zboží pohodlně a tiše z bodu A do B, aniž byste se přitom museli odlepovat. Stabilní konstrukce: celogumová kolečka se prezentují díky pozinkovanému ocelovému rámu, ocelovému ráfku, manžetě na ochranu proti prachu a vysoké zatížitelnosti jako stabilní a vysoce kvalitní konstrukce.
ZnačkaPRIOstahl #ad
VýrobcePRIOstahl #ad
Výška2.76
Délka5.12
Hmotnost2.2
Šířka5.12
Číslo díluTR-Set-6
ModelkaTR-Set-6
ZárukaDvouletá záruka.

7. wolfcraft

#ad

Květináče atd., 5501000 / komfortní a skládací vozík zatížitelný až 100 kg / stabilní ruční vozík na nápojové přepravky, Transportní systém Wolfcraft TS 850

#ad
wolfcraft #ad - Velká profilovaná kolečka a plynulé nastavení výšky je ideální pro použití venku bez nehod a pro překonávání schodů / rukojeť s centrálním uzamykacím tlačítkem pro pohodlnou manipulaci.

Zázračná úspora prostoru:přepravní vozík se dá jednoduše složit a lze ho tak rychle uložit i do kufru auta nebo odkládací komory. Se zaoblenou příčnou tyčí, velkou, stabilní lopatou a chytřejším 3bodovým upevněním s různými možnostmi zavěšení nabízí tento skládací vozík mnohostranné možnosti použití v domácnosti. Pohodlný způsob přepravy nákladu:s mnohostrannou použitelností, ergonomickou výškou 110 cm a pogumovanou rukojetí je TS 850 pohodlným ručním vozíkem pro všechny případy.

Rozsah dodávky:1 × transportní systém wolfcraft ts 850, smontovaný / stabilní a skládací ruční vozík pro pohodlnou, nenamáhavou přepravu doma nebo na zahradě. Díky rychlému systému automatického rozložení je vždy ihned po ruce.
Značkawolfcraft #ad
VýrobceWolfcraft GmbH #ad
Výška31.69
Délka3.07
Hmotnost12.35
Šířka19.69
Číslo dílu5501000
Modelka5501000
Záruka2 roky výrobce.

8. Metafranc

#ad

Kompletní kolo s ráfkem, Náhradní kolo odolné proti defektu Metafranc

#ad
Metafranc #ad - Podrobnosti o produktu: typ: 4. Nerozpíná: celopryžové pneumatiky bez ztráty vzduchu | hřebíky, střepy a špičaté předměty nevadí kolu | není nutné nafukování. 100 kg | Ø náboje: 20 mm | délka náboje: 88 mm | Ø kola: 400 mm | Šířka kola: 100 mm.

80 / 4. 00 - 8 | nosnost max. Komfortní: jízdní komfort při normálním zatížení podobně jako u běžných vzduchových pneumatik | pohybuje se bez problémů a lehce po nerovných podlahách. Mnohostranně použitelný: náhradní kolo se hodí na většinu běžných trakařů | vhodné pro soukromé použití v domě a na zahradě nebo profesionální použití na staveništích.

Vhodné příslušenství: metafranc nabízí velký výběr náhradních dílů pro kolečka trakaře | Odpovídající náprava k dostání samostatně. Solidní materiál: pneumatiky z pu pevného materiálu | odolné vůči vnějším vlivům prostředí a ostrým předmětům | spolehlivá robustní a odolná | dlouhá životnost.
ZnačkaMetafranc #ad
VýrobceMeister #ad
Výška15.75
Délka3.54
Hmotnost5.95
Šířka15.75
Číslo dílu810950
Modelka810950
ZárukaŽádná záruka výrobce

9. Frosal

#ad

2 x Frosal PU kolo ruční vozík 260 mm 3. 00-4 | 20 mm náprava | kolo pro ruční vozík celogumové | náhradní kolo vozíku odolné proti propíchnutí | pneumatiky

#ad
Frosal #ad - Už nikdy nenafukujte plochou nohu nebo vzduch | žádná celoguma naplněná polyuretanovou pěnou, proto je výrazně lehčí. Průměr nápravy: Ø 20 mm délka náboje: 75 mm | Nosnost do 80 kg. 2 x pu kolo/náhradní kolo pro vozíky a vozíky s válečkovým ložiskem/kuličkovými ložisky. Průměr kola: Ø 260 mm Šířka pneumatiky: 85 mm | Označení pneumatiky: 260x85 mm 3. DŮleŽitÉ: změřte prosím předem staré kolo, ne všechna kola jsou stejná! . 00-4.
ZnačkaFrosal #ad
VýrobceFrosal #ad

10. Frosal

#ad

Frosal PU kolo ruční vozík 260 mm 3.00-4 | náboj 20 mm/60 mm | celopryžové kolo na ruční vozík | náhradní kolo odolné proti propíchnutí | pneumatiky 2 kusy

#ad
Frosal #ad - Již nikdy nenafukujte ploché nohy nebo vzduch bez plné gumy naplněné polyuretanovou pěnou, proto je výrazně lehčí. Pu kolo/náhradní kolo pro ruční vozík a ruční vozík s válečkovými ložisky/kuličkovými ložisky. 00-4. Důležité: změřte prosím staré kolo, ne všechna kola jsou stejná! Průměr nápravy: Ø 20 mm délka náboje: 60 mm | Nosnost do 100 kg. Označení pneumatiky: 260x85 3.
ZnačkaFrosal #ad
VýrobceFrosal #ad
Číslo dílu10005114