Top 10 Amazfit Bip Lite – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. uaue

#ad

Hodinky s měřením tepu, monitor spánku, Chytré hodinky, vodotěsné IP68,, krokoměr, 1,85", fitness hodinky se 113 sportovními režimy, pánské, chytré hodinky, plně dotykové, dámské s funkcí telefonu

#ad
uaue #ad - Bluetooth hovory, inteligentní oznámení a hlasový asistent: po připojení bluetooth můžete pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru uskutečňovat a přijímat hovory přímo na chytrých hodinkách, WhatsApp, synchronizovat kontakty a zobrazovat protokoly hovorů. Monitor zdraví 24h: smart watch používají optické sportovní senzory, lehký spánek, rem spánek a doba probuzení, které monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence.

Multifunkční: tyto chytré hodinky obsahují více praktických funkcí, gmail, fitness tracker krokoměr, monitorování spánku, přijímání hovorů, ovládání hudby, vzdálenost aktivity, časovač, ovládání kamery, zdraví žen, hlasový asistent, pulzní oxymetr, kalendář, sms a sns zprávy, stopky, předpověď počasí. Náramkové hodinky pánské mohou sledovat kyslík v krvi a připomenutí fyziologického cyklu. Hlasový asistent na vašich pánských hodinkách osvobodí vaše ruce od chytrého telefonu. Díky tomu můžete intuitivněji porozumět své fitness situaci.

Sedsedsedsedsedsedsedkalkulačka, trénink dýchání, kalorie, 113 sportovních režimů, nastavení jasu, hodinky s měřením tepu, budík atd. Nový 1, 85" plný dotykový displej a personalizovaný ciferník: pánské chytré hodinky mají 1, který je jasně viditelný i při přímém slunečním světle a nabízí vám lepší vizuální a obslužný zážitek. Váš spánek lze také automaticky sledovat přes dámské hodinky a v aplikaci a analyzovat kvalitu vašeho spánku hluboký spánek, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti.
Značkauaue #ad
Výrobceuaue #ad
Výška1.18
Délka1.57
Hmotnost0.09
Šířka0.79
Číslo díluT50S
ModelkaT50S

2. RUIMEN

#ad

Hodinky s měřením tepu, HD dotyková obrazovka, více, monitor spánku, fitness hodinky s monitorováním SpO2, hodinky, RUIMEN Chytré hodinky s funkcí telefonu, krokoměr, chytré hodinky pro ženy i muže

#ad
RUIMEN #ad - Nemůže podporovat vložení SIM karty. 100+ sportovních režimů & vodotěsnost ip68 fitness hodinky mají pro vás standardně 20 sportovních režimů, že je můžete bez obav nosit při plavání, což znamená, v aplikaci si můžete vybrat z více než 100 sportovních režimů nový sportovní režim a přenést je do hodinek.

Kromě toho obsahuje balíček nabíjecí kabel a návod v 5 jazycích německy, španělsky. Naše chytré hodinky splňují také standardy vodotěsnosti IP68, ale neponořujte se svými hodinkami. Upozornění: na zprávu nelze odpovědět. Lepší výkon tyto chytré hodinky s bluetooth s plným dotykovým displejem vám nabízejí lepší uživatelský zážitek. Podívejte se na analýzu fitness dat pro lepší výsledky tréninku. Připojte hodinky s aplikací a zkontrolujte údaje o monitorování těla, vzdálenost, které vám mohou pomoci lépe porozumět zdraví.

Chytré hodinky používají výkonné optické sportovní senzory, spánek a připomenutí fyziologického cyklu. Vaše spokojenost je naší neomezenou motivací. Design s velkou kapacitou a nízkou spotřebou energie nabízí delší životnost. Existuje celá řada ciferníků a designy DIY-ciferníku. Další praktické funkce digitální sportovní hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s ios 9.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.43
Délka9.96
Hmotnost0.22
Šířka1.54
ZárukaZáruka 2 roky

3. RUIMEN

#ad

Kontrola spánku, RUIMEN Chytré hodinky, fitness hodinky, měření, více tréninkových režimů, dámské, vodotěsné,, SpO2, chytré hodinky, krokoměr, pánské s funkcí telefonu, hodinky s měřením tepu, zprávy

#ad
RUIMEN #ad - Váš spánek lze také automaticky sledovat prostřednictvím chytrých hodinek a naší aplikace a analyzovat kvalitu vašeho spánku hluboký spánek, lehký spánek, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu. Nedoporučuje se používat v horké vodě nebo mořské vodě. Sledování menstruačního cyklu pro ženy, přizpůsobení jasu, hledání telefonu a kapesní svítilny, režim nerušení, vedení dechu, upozornění pohybu a pitné vody, nouzových kontaktů SOS.

24hodinové monitorování srdeční frekvence, rem-spánek a doba probuzení, spánku a spo2 chytré hodinky mohou každých 5 minut automaticky sledovat vaši srdeční frekvenci v reálném čase a manuálně zjišťovat vaši saturaci SpO2. Zůstaňte ve spojení se zprávami sms/SNS a nepromeškejte žádné důležité informace. Přijímání hovorů/volba a hlasová technologie ai používejte chytré hodinky přímo s funkcí volání pro uskutečňování a přijímání hovorů přes vestavěný mikrofon.

Hlasový asistent na vašich chytrých hodinkách osvobodí vaše ruce od chytrého telefonu. S připojením přes bluetooth a 30denní pohotovostní režim. 1, 85" velká obrazovka a diy ciferníky super velký čtvercový 1, 85palcový barevný displej hd zobrazuje na první pohled více informací a celý displej je živý a barevný. Zeptejte se, časovač a další tím, ovládejte přehrávání hudby, zkontrolujte počasí, že jednoduše budete mluvit s hodinkami. Fitness tracker a více než 110+ sportovních režimů fitness hodinky mají 110+ sportovních režimů jako fotbal, horolezectví, jóga atd.
ZnačkaRUIMEN #ad
VýrobceRUIMEN #ad
Výška0.04
Délka1.46
Hmotnost0.09
Šířka9.84
ModelkaD1

4. JANOLTY

#ad

Pánské s telefonem / 1,43" AMOLED displejem/2 x náramkové hodinky, SpO2, dámské, dámské fitness hodinky, měření krevního tlaku, srdeční, JANOLTY Chytré hodinky, fitness hodinky s vodotěsností IP68

#ad
JANOLTY #ad - Všechny parametry výrazně překonávají LCD obrazovky dostupné na trhu. Funkce vždy na displeji: ciferník hodinek lze zobrazit nepřetržitě s velmi nízkou spotřebou energie, abyste mohli pohodlně zkontrolovat čas a další informace.

Rychlé nabíjení a dlouhá výdrž baterie: hodinky lze při normálním používání používat 5–7 dní a v pohotovostním režimu vydrží až 30 dní. Nabíjení trvá pouze dvě hodiny. Dotyková obrazovka amoled hd: rozlišení obrazovky hodinek činí 466 × 466 pixelů, 460 ppi a nabízí jasný displej, citlivé dotykové funkce a plynulé animace. Tuto funkci můžete aktivovat v nastavení svých hodinek a přitom individuálně přizpůsobit požadovaný typ vždy na displeji.

Funkce oznamování aplikací: tyto hodiny podporují synchronizaci zpráv v reálném čase z aplikací jako Skype, Telegram, Twitter, aby bylo zajištěno, Instagram, Gmail, WeChat a další, WhatsApp, YouTube, že vám neunikne žádná důležitá oznámení. Zdraví a wellness: tyto hodinky mají funkce pro měření srdeční frekvence, krevního tlaku, respirační trénink a sledování menstruace, stresu, saturace kyslíkem, spánku, pro komplexní podporu vašeho zdraví.
ZnačkaJANOLTY #ad
VýrobceYDJ-EU #ad

5. Amazfit

#ad

Monitor srdeční frekvence a kyslíku v krvi, výdrž baterie 14 dní, Misty, fitness sportovní hodinky se 120+ sportovními režimy, s přesným sledováním GPS, Amazfit GTR Mini chytré hodinky pro ženy a muže

#ad
Amazfit #ad - Tíhlý a stylový design z ušlechtilé oceli: se stylovými, co vás dělá. 120+ sportovních režimů a inteligentní detekce: ať už vás trénuje jakýkoli trénink, spotřebu kalorií a více pro více než 120 různých druhů sportu a po tréninku obdržíte zprávu, Amazfit GTR Mini Sport Smartwatch pravděpodobně zaznamenají údaje o tom. Se super tenkými 9, 6 g vypadají fitness chytré hodinky nejen kompaktně, 25 mm a lehkými 24, kulatými amazfit gtr mini chytrými hodinkami se můžete odlišit od davu a ukázat, ale díky silikonovému náramku šetrnému k pokožce se také velmi příjemně nosí.

5 satelitních lokalizačních systémů: ať už jedete na kole po městě nebo se procházíte divokými lesy – ať už jste kdekoli na cestách, podpora pěti satelitních systémů znamená, že fitness hodinky Amazfit GTR Mini jsou schopny určit vaši polohu s přesností, kterou nabízí pouze patentovaná cirkulárně polarizovaná GPS anténní technologie od Amazfit . Monitorování srdeční frekvence 24/7, spo₂ a stresu: mini chytré hodinky amazfit gtr jsou vybaveny zdravotně orientovaným systémem zepp os 2.

0 a nabízí 24hodinové sledování srdeční frekvence, pokud zjistí abnormálně vysokou nebo nízkou srdeční frekvenci, aby vysílaly připomenutí, obsahu kyslíku v krvi a hodnot stresu. Výdrž baterie 14 dnů: amazfit gtr mini health watch mají energeticky účinný software a hardware pro udržení výkonu baterie, který potřebujete k dosažení svých cílů – při běžném používání až dva týdny za kus. Hodiny lze nastavit tak, nízké hodnoty SpO₂ nebo vysoké hodnoty stresu. Chytré hodinky dokážou automaticky rozpoznat dokonce sedm druhů sportu, takže je snadné vstoupit do akce.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.36
Délka1.69
Hmotnost2.03
Šířka1.69
Číslo díluGTR-MINI-PINK
ModelkaGTR-MINI-PINK
Záruka1 rok výrobce

6. Amazfit

#ad

Normální, růžové, Amazfit A1910 Men's GTR 42 chytré hodinky

#ad
Amazfit #ad - 1, 2palcový displej amoled s vysokým rozlišením 326 ppi. 9, 2 mm široký korpus, elegantní vzhled a lze jej příjemně nosit ve dne, v noci a při sportu. Výdrž baterie 12 dní, díky čemuž není nutné časté nabíjení a můžete se tak zcela soustředit na své každodenní aktivity. Vodotěsnost do 5 atm, což znamená, že model při běžném používání vydrží tlak vody v hloubce 50 m. Velký výběr předinstalovaných ciferníků pro každou příležitost, od sportovních až po klasicky elegantní.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška1.68
Délka1.68
Hmotnost0.57
Šířka0.36
Číslo díluA1910
ModelkaA1910
Záruka1 rok výrobce

7. Nerunsa

#ad

110+ sportovních režimů, krokoměrem, dotykový displej 1,85", Chytré hodinky s funkcí telefonu, fitness hodinky se srdeční frekvencí, vodotěsné hodinky IP68,, sportovní hodinky, monitorem spánku

#ad
Nerunsa #ad - Monitor zdraví v reálném čase: fitness hodinky mají zabudovaný vysoce výkonný optický senzor, ani příliš volné, ani příliš úzké, který může nepřetržitě sledovat naši srdeční frekvenci a SpO2 v reálném čase.110+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: sportovní hodinky nabízejí 110+ sportovních režimů jako chůze, běh, badminton atd.

Vzdálenost a kroky, švihadlo, jóga, které mohou splnit vaše každodenní tréninkové potřeby. Nepromeškáte žádné informace. Multifunkční a dlouhá výdrž baterie: tyto dámské pánské fitness hodinky mají mnoho praktických funkcí pro každodenní použití, předpovědi počasí, stopek, včetně budíku, ovládání hudby, časovače, hledání telefonu, ovládání kamery a dalších funkcí. Noste své chytré hodinky p66d správně, a nechte své pokožce dostatek prostoru pro dýchání, abyste se cítili dobře a senzory mohli správně pracovat. S vodotěsností ip68 mohou fitness hodinky splnit vaše každodenní vodotěsné požadavky.

Tím můžete intuitivněji porozumět své fitness situaci. Kromě toho nabízí hodinky monitorování spánku, které zaznamenává čas vašeho spánku a rozpozná váš stav spánku. Současně mohou náramkové hodinky pánské dámské také přijímat sms a snS WhatsApp, Instagram, Facebook, můžete zobrazit protokoly hovorů, Twitter, po spojení s telefonem přes Bluetooth, YouTube atd. Chytré hodinky jsou vybaveny baterií s velkou kapacitou, plné nabití 2 hodiny vám může nabídnout až 7 dní pracovní doby a 30 dní pohotovostního režimu.
ZnačkaNerunsa #ad
VýrobceNerunsa #ad
Výška6.5
Délka0.75
Hmotnost0.2
Šířka3.78
Číslo díluEQ1011-431
ModelkaP66D
ZárukaZáruka 2 roky

8. Amazfit

#ad

Amazfit GTS 3 Smartwatch GPS fitness hodinky s displejem AMOLED, spánku, stres, Alexa pro muže ženy, vodotěsné, SpO2, sledování cyklu, sportovní hodinky s 5 atm, sledování srdeční frekvence

#ad
Amazfit #ad - Zažijte rám miniaplikací s bohatým ekosystémem, který zahrnuje více než 10 mini aplikací a dokonce aplikaci Home Connect třetích stran. Alexa a offline hlasový asistent: pomocí alexa zcela jednoduše nastavte alarm, se kterým můžete provádět postupy, obdržíte překlad a další. Zažijte optimalizovaný provoz s zepp os: díky intuitivnímu zepp os najdete v aplikacích amazfit GTS 3 Smartwatch zcela jednoduše to, co hledáte.

Otestujte čtyři zdravotní charakteristiky jedním poklepem: s inteligentními hodinkami Amazfit GTS 3 můžete otestovat vaši srdeční frekvenci, sycení krve, hladinu stresu a rychlost dýchání jediným klepnutím pro výsledek za pouhých 45 sekund. Klasická korunka hodinek může dosáhnout efektivní souhry a funkce navigace. Více než 150 integrovaných sportovních režimů může sledovat naměřené hodnoty jako srdeční frekvence, spálené kalorie a vyhodnotit speciální údaje jako maximální příjem kyslíku VO2 Max, kompletní doba zotavení, GLONASS, Galileo, zatížení tréninku a účinek tréninku.

Stylové a štíhlé 5 atm vodotěsné chytré hodinky: amazfit gts 3 chytré hodinky mají super štíhlé 8, 4 g, 8 mm pouzdro hodinek a váží pouze 24, zatímco se skleněná obrazovka ve tvaru oceánu doplňuje do bezrámového designu, aby se plně ponořil do vašeho displeje AMOLED. Fitness partner s vysoce přesným gps a více než 150 sportovními režimy: gts 3 chytré hodinky mají integrovaný barometrický výškoměr a podporuje satelitní navigační systémy gps, bds a qzss. Pokud jste na cestách a nemáte přístup k internetu, mají chytré hodinky také asistenta offline, zeptejte se, jako je aktivace sportovního režimu nebo otevření funkce měření zdraví.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška9.84
Délka3.94
Hmotnost0.09
Šířka1.57
Číslo díluAmazfit GTS 3
ModelkaGTS 3 Smartwatch

9. Amazfit

#ad

Sportovní hodinky s více než 150 sportovními režimy, Amazfit GTS 3 Smartwatch GPS fitness hodinky s displejem AMOLED, SpO2, spánku, sledování srdeční frekvence, sledování cyklu, stres, vodotěsné do 5 ATM pro dámy a pány

#ad
Amazfit #ad - Výkonná podpora Zepp OS a aplikace. Klasická rolovací korunka. Ultra hd amolED obrazovka. Jednoduché řízení zdraví nepřetržitě.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.35
Délka1.67
Hmotnost0.09
Šířka1.42
Číslo díluAmazfit GTS 3
ModelkaA2035

10. Amazfit

#ad

Spánek a stres pro muže dámy, baterie 24 dní, Amazfit Chytré hodinky GTR 2e GPS 1,39" AMOLED sledovač aktivity pro fitness a zdraví s 90 sportovními režimy, monitorování SpO2, srdeční frekvence

#ad
Amazfit #ad - Inteligentní rozpoznání sportovních režimů eliminuje potřebu manuálního výběru sportovního režimu a údaj 5 ATM znamená, až budete hotovi, že můžete hodinky používat během plavání. 90 integrovaných sportovních režimů a 5 atm vodotěsné: aktivujte jeden ze sportovních režimů a hodinky vypracují odpovídající analýzu v mobilní aplikaci, abyste svůj tréninkový plán vylepšili.

Například: fotografie vaší rodiny nebo nejmilejších. 24hodinové monitorování srdeční frekvence, měření SpO2 a informace o kvalitě spánku a úrovni stresu jsou možné. Při silném používání činí výdrž baterie 12 dní. K dispozici jsou tři barvy a více než 50 ciferníků. Alternativně můžete ciferník přizpůsobit svými vlastními obrázky. Prodloužená výdrž baterie: s promyšleným designem obvodu, štíhlším krytem a baterií s vysokou kapacitou, mají gtr 2e chytré hodinky delší výdrž baterie až 24 dní aktivity při typickém používání.

Komplexní monitorování zdraví: amazfit gtr 2e je vybaven biotracker 2 a optickým ppg senzorem druhé generace, který byl vyvinut společností huami. Uvolněte si ruce: můžete provádět mluvené procesy, jako jsou sportovní režimy nebo otevřít funkci monitorování srdeční frekvence SmartWatch GTR 2e. Při základním použití je výdrž baterie 24 dní.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.07
Šířka0
Číslo díluA2023
ModelkaA2023
ZárukaHerstellergarantie