Top 10 Qinax Drohne K8 – Drony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DJI

#ad

Uhýbání překážkám ve 3 směrech, 48MP fotografie, doba letu 34 minut, Dron DJI Mini 3 Pro – lehký a skládací kamerový dron s natáčením videa 4K/60 fps

#ad
DJI #ad - Profesionální záběry – nahrávejte si svůj svět na 4k/60 fps videa a pořizujte fotografie v rozlišení 48 MP s dech beroucími detaily. Dokonalé portrétní záběry – dron dji mini 3 pro nabízí skutečné vertikální záběry pro portréty, ideální pro sociální sítě. Kamerový systém podporuje dual-native ISO a clonu f/1.

7 pro vysoce kvalitní záběry ve dne i v noci. Dlouhá doba letu – užijte si prodlouženou dobu letu až 34 minut. Létání bez starostí – s hmotností < 249 g nevyžaduje dron mini 3 pro ve většině zemí žádnou registraci. Nahrávejte a sdílejte na cestách – dron dji mini 3 pro nabízí rozsáhlou škálu chytrých funkcí včetně FocusTrack, skutečného vertikálního snímání, MasterShots, Time Lapse, QuickTransfer a dalších. Gimbal se otáčí o 90°, takže výsledkem je nekompromisní kvalita obrazu.

Obsahuje nové dálkové ovládání dji rc s integrovanou aplikací dji fly a 5, 5" HD displejem pro ostré obrázky i při přímém slunečním záření. Díky tomu máte více času na průzkumy a natáčení. Bezkonkurenční bezpečnost – dron dji mini 3 pro je vybaven funkcí vyhýbání se překážkám ve 3 směrech a systémem APAS 4. 0, který do řady mini zavádí zcela nové bezpečnostní standardy. Díky skládací a kompaktní konstrukci si jej můžete snadno vzít s sebou a užít si s ním všechna svá dobrodružství.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.44
Délka6.73
Hmotnost0.55
Šířka9.65
Číslo díluCP.MA.00000492.01
ModelkaCP.MA.00000492.01
Záruka2 year manufacturer

2. DJI

#ad

HD video 2,7 K, lehký a přenosný, 12 MP, doba letu: 30 min, DJI Mavic Mini – dron, přenosová vzdálenost: 2 km HD video přenos, 3osý gigbal

#ad
DJI #ad - Vlastnosti: přenosná a kompaktní dji mavic mini s 30minutovou dobou letu, váží pouhých 249 gramů a patří tak k nejnižší a nejbezpečnější hmotnostní třídě mezi drony. Odnímatelné řídicí klapky zajišťují snazší přepravu.

Obsah: ochrana fotoaparátu, blesk, mikro usb kabel, náhradní vrtule, dálkové ovládání, usb c, inteligentní letový akumulátor, bezdrátový kabel micro USB, náhradní flash disk. Gimbal je stabilizován na třech osách a nabízí máslově měkké snímky. Rozměry: ve složeném stavu: 140 × 82 × 57 mm d × š × v; rozložený: 160 × 202 × 55 mm d × š × v. Fly app: s aplikací dji fly můžete natáčet filmové nahrávky několika kliknutími.

Dálkové ovládání: dálkové ovládání nabízí přenos videa v hd s nízkou latencí, při dosahu až 2 kilometry. Aplikace nabízí užitečné výukové programy, které usnadní vstup do světa letectví, rychlý a bezpečný. Gimbal-kamera: mavic mini je schopen pořizovat fotografie s 12 megapixely a videa v 2, 7K QHD.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.17
Délka9.65
Hmotnost0.55
Šířka11.42
Číslo díluCP.MA.00000121.01
Modelka20180426LCZJEANCZSJSLXM04872SJKDJEZ
Záruka2 roky

3. Potensic

#ad

6 km FPV přenos, 3 akumulátory 96 min. doba letu, Potensic ATOM GPS dron s 4K kamerou a 3osý gimbal, dospělé,, 12MP fotografický dron pro začátečníky, vizuální sledování/QuickShots/RTH, do 249 g

#ad
Potensic #ad - Jednoduše si vyberte svůj motiv a atoM jej sleduje a automaticky nahrává v aktuálním letovém nadmořství. A. Díky zabudovanému portu oom dron dron. Oblíbená vlastnost pro všechny outdoorové sportovce, inteligentně sledujte a zachyťte cenné okamžiky svých dobrodružství! K dispozici je nová funkce digitálního zoom dronu atom.

Přiblížte se dovnitř, a zoom jsou volitelné, abyste zachytili zvířata ze vzduchu a zachytili více detailů, aniž byste je rušili. Díky hmotnosti od potřebujete pro provoz dronu také na základě kamery. Umožňuje skutečně inteligentní automatické sledování. Vzdálenost již není problém. Systémová verze smartphonu odpovídá ≥ ≥. Smyslem života je vidět široký svět.

Atomový fly more combo má tři inteligentní baterie a jednu atomy fly more combo má tři inteligentní baterie a jeden. Díky silnému a exkluzivnímu atomy lze použít také u / stabilně létají a poskytují jasný obraz. V každém stanoveném časovém intervalu můžete pořídit průběžnou sérii fotografií a pak pomocí počítačového softwaru vytvořit časosběrný film ze statických snímků intervalových snímků. Dný strach z výzev přirozeného větru.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška2.28
Délka9.53
Hmotnost0.55
Šířka11.81
Číslo díluATOM

4. DJI

#ad

Dron se 2 primárními kamerami střední tele/širokoúhlý fotoaparát, certifikát O4,, 4K/60fps HDR video, všesměrové vyhýbání se překážkám, DJI Air 3 DJI RC-N2, 46 min. max. doba letu, 48MP fotografie

#ad
DJI #ad - 48mp fotografie se 2 kamerami: 24mm širokoúhlý fotoaparát a 70mm telekamera zachycují ohromující 48MP snímky s dostatečným množstvím detailů pro vysoce kvalitní výřezy. Max. 46 min. 2 primární kamery střední tele/širokoúhlý fotoaparát: dji air 3 má 2 kamery s 1/1, 3palcovým senzorem: Širokoúhlý s 24 mm f/1, 7 a střední televizor s 70 mm f/2, 8 pro více možností ohniskové vzdálenosti.

Výsledek: více kreativních možností rozvinutí. Doba letu je o 48 % vyšší než u DJI Air 2S. Všesměrové rozpoznání překážek: pro zlepšení bezpečnosti letectví je Air 3 vybaven snímači pohledu směřujícími dopředu, dozadu, vlevo a vpravo pro detekci překážek. Video přenos o4 hd: celkem 6 antén zajišťuje výrazně lepší přenos videa.

Dji air 3 dji rc-n2 je standardní varianta. Zahrnuje dron, dálkové ovládání dji rc-n2, inteligentní letovou baterii a další příslušenství. Doba letu: 46 min. Díky certifikátu c1 pro dji air 3 mohou uživatelé létat v nové otevřené kategorii A1 a nemusí si kupovat licenci A2. Max. 4k/60fps hdr videa se 2 kamerami: 24mm širokoúhlý fotoaparát a 70mm telekamera podporují HDR videa s rozlišením 4K/60fps, která jsou bohatá na světelné a stínové detaily.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška0.35
Délka0.85
Hmotnost2.47
Šířka1.06
Číslo díluCP.MA.00000691.04
ModelkaCP.MA.00000691.04
ZárukaDJI

5. DJI

#ad

10 km video přenos, DJI Mini 2 SE, inteligentní režimy, lehký a skládací kamerový dron s videem 2,7K, méně než 249 g, focení, šedá, doba letu 31 min, pouliční snímky, snadná obsluha

#ad
DJI #ad - Existují dvě verze pro mini 2 se: s nebo bez štítku c0 Vylepšený dosah – s robustním přenosovým dosahem 10 km můžete létat dále a se spolehlivým spojením více prozkoumávat a nahrávat.

Zcela jednoduše! - od zvedání až po nahrávání je každý proces s dji mini 2 SE snadno a rychle zvládnutelný. Obě verze mohou létat podle kategorií A1 a A3. Inteligentní režimy – quickshots a další působivé inteligentní funkce jsou k dispozici pouze s několika vstupy, které vypadají, takže získáte letecké snímky, jako by byly od profesionála. Piloti nemusí provádět žádné zkoušky. Snadná regulace – u dronu o hmotnosti nižší než 249 g není ve většině zemí nutný žádný test. Má dokonce funkci zpětného chodu, pokud je baterie příliš slabá. Užívejte si radost z létání bez namáhavého postupu aplikace a čekání.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.17
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka6.3
Číslo díluCP.MA.00000573.01
ModelkaCP.MA.00000573.01
Záruka2 roky výrobce

6. SYMIK

#ad

Landeplatz Drohne, Dual Layer wasserdichte Hartschalen für DJI Mavic 3 Classic/Mavic 3/Cine/Fly More Combo NICHT für Mavic 3 Pro, SYMIK P380-M3DL Mavic 3 Classic koffer, Fits DJI RC/RC Pro/RC-N1

#ad
SYMIK #ad - Die gut gestaltete oberschicht verfügt über eine große offene Ablagefläche, LP690 und ein iPad bis zu einem 12, die in die meisten gängigen Tablet-/iPad-Halter auf dem Markt passt. Vollständiger schutz mit premium-funktionen das p380-m3dl-gehäuse besteht aus einer pp-kunststofflegierung in Militärqualität, die langlebig, stoßfest und wasserdicht ist. Sie können 1 bis 3 der schaumstoffteile entfernen, der es Ihnen ermöglicht, um Ihren Aufbewahrungsbedürfnissen gerecht zu werden.

Darüber hinaus verfügt es über erstklassige Funktionen wie sichere Auslöseverschlüsse, gummierte Griffe, ein automatisches Druckentlastungsventil und ein Namensschild. Konfigurierbarer offener stauraum das p380-m3dl-gehäuse verfügt über einen hochgradig konfigurierbaren offenen Stauraum, Geräte und Zubehör für Ihre DJI Mavic 3 flexibel aufzubewahren. Konfigurierbare untere schicht: das p380-m3dl verfügt über eine geheime untere schicht, einen tablet-computer bis 12, im Vergleich zu einem einzelnen Koffer derselben Größe viel mehr Ausrüstung zu verstauen. In der unteren ebene können sie einen landeplatz bis SYMIK LP690, die es Ihnen ermöglicht, 9 Zoll iPad Pro sowie ein iPad Mini unterbringen.

Symik dual-layer-vielseitigkeit: die einzigartige hülle ist die leistungsstärkste dji mavic 3-hülle, die sie finden können; dank der zweischichtigen konstruktion können Sie einen der SYMIK-Landeplätze LP500E, lp570, 9-Zoll-iPad Pro sowie ein iPad Mini an der unteren Schicht befestigen. Im oberen stauraum befinden sich 3 unabhängige Schaumstoffteile. Kompatibel mit mehreren fernbedienungen: dieses transport-hartschalengehäuse passt perfekt zu dji mavic 3 classic / rc pro / Mavic 3 / fly More Combo und allen kompatiblen Fernbedienungen, DJI RC / Mavic 3 Cine / RC-N1 Standard-Fernbedienung; Der speziell entwickelte Steckplatz unter der Fernbedienung bietet Platz für das PD-Ladegerät, den DJI-Filter und entweder den Mavic 3-Ladehub oder den Ersatzpropeller.
ZnačkaSYMIK #ad
VýrobceSYMIK #ad
Číslo díluP380-M3DL
ModelkaP380-M3DL

7. Potensic

#ad

Méně než 249 g, doba letu 62 min, max. 16 m/s, RC kvadrokoptéra pro začátečníky a dospělé, Follow-Me/návrat, Potensic GPS dron ATOM SE s kamerou 4K EIS, bezkartáčový motor, přenos 4 KM FPV

#ad
Potensic #ad - Díky systému kontroly letu dronu atom se dokáže odolat síle větru 5 a poskytuje tvůrci jasný obraz pomocí stabilizačních technik. Veškerý firmware podporuje FOTA aktualizace softwaru přes cloud. Když se dostanete na Sněžnou horu, normální a sport.

Jedinečná technologie shakevanish od ATOM SE automaticky odstraňuje dithering a obnoví jasný, původní obraz. Každá baterie vydrží až 31 minut, celkem 10 minut. A pojištění dronu je povinné. Systémová verze smartphonu odpovídá ≥ ≥. Vítr je nepostradatelnou součástí přírodního prostředí. Dodává se se dvěma inteligentními letovými bateriemi o kapacitě 2500 mah. Pro lepší zážitek je nutné aktualizovat nejnovější verzi aplikace.

A neovládejte dron pouze dálkovým ovládáním, pokud není kalibrován. Z důvodu nepravidelné aktualizace dronů a z důvodů ochrany životního prostředí nebude v budoucnu žádný návod v papírové podobě. Technologie pixSync 2. 0 zajišťuje za většiny podmínek nahrávání stabilní, konzistentní video a umožňuje nízkou latenci pro digitální HD video. Jsou volitelné podle libosti.
ZnačkaPotensic #ad
VýrobcePotensic #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.55
Šířka3.94
Číslo díluSE
ModelkaATOM SE Standard Kit

8. DJI

#ad

Doba letu 38 minut, skutečné vertikální snímky a inteligentní funkce, DJI Mini 3 Fly More Combo DJI RC – lehký a skládací mini kamerový dron s videem 4K HDR

#ad
DJI #ad - Létání je hračka: nenechte se trochu větru odradit. Skutečné vertikální snímky: díky tomu můžete snadno zaznamenávat vysoké orientační body, jako jsou mrakodrapy a vodopády a sdílet své snímky přímo v perfektním směru na Instagramu nebo TikToku. Lehký a kompaktní: mini 3 váží méně než 249 g.

Užijte si ten okamžik: pořiďte dech beroucí snímky pomocí QuickShots a vyberte dynamické pohyby letu nebo pořiďte perfektní krajinu pomocí panoramatu. Toto combo obsahuje dvě další inteligentní letové baterie, u které je předinstalována aplikace DJI Fly a má integrovaný 5, tašku přes rameno a nové dálkové ovládání DJI RC, obousměrnou nabíjecí stanici, 5″ displej. Ohromující obrázky: pořizujte snímky ve 4k a hdr, a zachyťte všechny detaily ve světle a stínu, pro křišťálově čistá videa, ať už ve dne nebo v noci.

Toto je dji mini 3. Pokud byste měli zájem o pokročilé funkce, jako je vyhýbání se překážkám ve 3 směrech, focustrack a Point of interest, podívejte se na DJI Mini 3 Pro. Prodloužená výdrž baterie: s výdrží baterie až 38 minut si můžete Mini 3 vzít s sebou na dlouhé lety, aniž byste si museli dělat starosti s baterií. Mini 3 létá stabilně i při síle větru 5 38 km/h, takže můžete vždy pořizovat perfektní snímky. Perfektní na dobrodružství, turistiku, výlety na cesty a dny na pláži.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška2.8
Délka14.3
Hmotnost1.76
Šířka9.9
Číslo díluCP.MA.00000613.01
ModelkaCP.MA.00000613.01
Záruka2 roky výrobce

9. HOLY STONE

#ad

3 km velký dosah 5G FPV přenos obrazu, RC skládací drony kompletní sada pro začátečníky 249 g, 20 min. dlouhá doba letu, Holy Stone HS360S dron s kamerou 4K GPS pro dospělé, Follow-Me, návrat

#ad
HOLY STONE #ad - 20 min. Naše výrobky mají delší životnost a naše služby jsou pozornější. Jedním stisknutím tlačítka za vás dron zvládne všechno. Díky stabilnímu a jasnému přenosu obrazu můžete dále vidět. Nahrávejte a sdílejte na cestách – existuje celá řada inteligentních režimů nahrávání.

Létání s důvěrou – hs360s letí stabilně a díky inteligentnímu gps zná cestu domů. Chytrá aplikace – kromě toho existují různé režimy letu v aplikaci: Follow-Me, Surround Flight a Track Flight. Díky skládacímu a kompaktnímu designu si ji můžete vzít s sebou při každém dobrodružství. Dokonce i nezkušení uživatelé mohou začít jedním kliknutím. Profesionální 4k kamera – 4k kamera se otáčí o 90°, takže můžete během letu rychle měnit náhled a užívat si vždy super jasné obrázky a živé kanály.

Pokud je baterie vybitá, dron automaticky odletí zpět! Žádný strach ze ztráty. As letu vám poskytne více času na objevování a fotografování. Lověk nemusí být mistr, abyste mohli nahrávat ohromující videa. Bezstarostný zákaznický servis – můžete nakupovat s důvěrou, protože nabízíme profesionální zákaznický servis. Přenos obrazu na dlouhé vzdálenosti – umožňuje přenos obrazu na vzdálenost 3 km žádné ruční připojení k WiFi přes USB.
ZnačkaHOLY STONE #ad
VýrobceHoly Stone #ad
Výška2.2
Délka11.69
Hmotnost0.55
Šířka8.46

10. DJI

#ad

Lepší odolnost proti větru do síly větru 5, šedý., Kamerový dron DJI Mini SE Fly More Combo s 3osým gibalem, ultralehký mini dron s hmotností pod 249 g, 2,7K kamerou, dobou letu 30 minut, GPS

#ad
DJI #ad - Více času na létání – hmotnost dji mini se umožňuje zůstat ve vzduchu dlouho. Lehký jako chytrý telefon – s hmotností méně než 249 g váží dji mini se přibližně tolik jako chytrý telefon. Perfektní videa zcela jednoduše – aplikace dji fly nabízí mnoho šablon, které vytvářejí skvělá videa stisknutím tlačítka český jazyk nelze zaručit.

V mnoha zemích můžete proto tento kamerový dron provozovat, aniž byste jej museli úředně registrovat. Motorizovaný 3osý gimbal nabízí vynikající stabilitu kamery a zajišťuje jasné, mimořádně stabilní záběry. Detailní snímky – dji mini se podporuje 12mp fotografie a 2, 7k hd videa. Do síly větru 5 – dji mini se může při rychlosti větru 29–38 km/h ještě létat a odpoutat se od země ve výškách až 4 000 metrů, takže můžete pořizovat stabilní snímky i na větrném pobřeží nebo vysoko nad lesem v Alpách.

Natáčení na cestách – lehký a výkonný kamerový dron dji mini se je ideální pro kreativitu na cestách. Užijte si až 30 minut letu s plně nabitou baterií. Velmi praktický design vám umožní snadno zachytit okamžiky nezapomenutelným způsobem. I začátečníci bez zkušeností mohou proměnit každý okamžik v hit sociálních sítí.
ZnačkaDJI #ad
VýrobceDJI #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.45
Šířka19.69
Číslo díluDJI Mini SE Combo
ModelkaDJI Mini SE Combo
Záruka2 roky výrobce